KONST / Litografier / Färglitografi 16773145
nr 1677 3145
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
"Marlene". Signerad, numrerad 108/180. Färglitografi. Bladets mått: 58x55,5, yttermått inklusive ram: 61x59 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:21:36
1.000 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström